KPP Olesno

Aktualności

Grafik znakowania rowerów

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Najczęściej czytane

 1. Bezpieczny przedszkolak

  Policjanci KPP w Oleśnie prowadzą spotkania z przedszkolakami na terenie całego powiatu. Podczas wizyt w przedszkolach policjanci ostrzegają dzieci o zagrożeniach komunikacyjnych i kontaktach z obcymi. Informują o sposobie zachowania się w sytuacji zetknięcia z agresywnym zwierzęciem.

 2. Grafik znakowania rowerów w październiku

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie oleskim trwa akcja znakowania rowerów. Głównym jej celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie oraz na terenie jednostek podległych.

 3. Z wizytą u przedszkolaków

  Olescy policjanci odwiedzili przedszkolaków w „Stumilowym lesie”. Milusińscy dowiedzieli się jak bezpiecznie przechodzić po „pasach” oraz poznali numery alarmowe i w jakich przypadkach należy z nich korzystać. Każde dziecko otrzymało książeczkę profilaktyczną „Bezpieczny Przedszkolak”.

 4. Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych

  21 września dniem bez ofiar śmiertelnych. Jest to druga edycja Europejskiej akcji w którą zaangażowana jest również polska Policja. Działania te koordynowane są Przez Europejską Organizację Ruchu Drogowego TISPOL.

 5. Pierwszaki

  Ogólnokrajowa akcja pn. „Bezpieczna droga do szkoły” obejmuje wszystkich „Pierwszaków” . Uczniowie, rozpoczynający naukę w szkołach podstawowych mogą liczyć na odwiedziny policjantów, którzy przypomną podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Olescy policjanci na podium Wojewódzkiego Turnieju Patrol Roku 2017

  Sierżanci Karol Zając i Patryk Patrzykowski zajęli III miejsce w eliminacjach Turnieju "Patrol Roku 2017" na Opolszczyźnie. 22 funkcjonariuszy z całego województwa rywalizowało między innymi na macie sportowej, strzelnicy oraz policyjnym torze przeszkód. Policjanci, którzy zajęli I i II miejsce będą reprezentować nasz garnizon podczas wrześniowych zawodów ogólnokrajowych w Słupsku. Komendant Powiatowy Policji w Oleśnie insp. Tomasz Kubicki pogratulował policjantom wywalczonego miejsca na podium.

 7. STOP - zatrzymaj się i żyj

  Komenda Powiatowa Policji w Oleśnie w ramach Europejskiej akcji „EDWARD” z ang. (European Day Without A Road Death) prowadzi różnego rodzaju przedsięwzięcia oprócz działań edukacyjno – profilaktycznych prowadzone są również wzmożone działania kontrolno – prewencyjne pn. „ STOP– zatrzymaj się i żyj”.

 8. Maraton kolarski "Dobrodzieńska Seta"

  Ponad 450 rowerzystów wystartowało w VII maratonie kolarskim „Dobrodzieńska Seta”. Nad bezpieczeństwem uczestników jak co roku czuwali policjanci z Olesna, Dobrodzienia, Kluczborka i Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Rowerowy maraton zorganizował Klub Turystyki Rowerowej „Jednoślad” z Dobrodzienia.

Polecane strony

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Polecane strony