KPP Olesno

Aktualności

Grafik znakowania rowerów

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Najczęściej czytane

 1. Podsumowanie roku 2017 w oleskiej Policji

  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz uczestniczył w naradzie rocznej oleskich policjantów. Tam podsumowano całoroczne ich wyniki. Wśród zaproszonych gości byli między innymi przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Oleśnie, władze samorządowe i policjanci z KPP w Oleśnie oraz jednostek podległych – KP Dobrodzień i KP Praszka.

 2. Klasa mundurowa z wizytą w KPP Olesno

  Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie przybyli z wizytą do KPP Olesno. Celem odwiedzin było zapoznanie się z funkcjonowaniem tutejszej jednostki. Młodzież z II klasy „mundurowej” mogła zwiedzić między innymi policyjny areszt, dyżurkę, salę odpraw i siłownię.

 3. Kierownik dobrodzieńskich dzielnicowych przeszedł na emeryturę

  7 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnie odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę kierownika dobrodzieńskich dzielnicowych asp. sztab. Tadeusza Spalika. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki.

 4. Policjanci promowali swoją służbę

  Przedstawiciele oleskiej komendy w ramach działań promujących zawód policjanta zorganizowali spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy. Uczestnicy spotkania mogli uzyskać informacje na temat kryteriów przyjęć do służby w Policji oraz kolejnych etapów postępowania kwalifikacyjnego. Mundurowi opowiedzieli również jak wygląda ich codzienna służba.

 5. Uroczyste podziękowania za służbę

  W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnie odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę asp.sztab. Arkadiusza Barańskiego.  W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki.

 6. Policjanci z Komisariatu w Praszce zapobiegli tragedii

  Właśnie teraz, gdy temperatura powietrza znacznie spada poniżej zera zwracajmy szczególną uwagę na osoby, które mogą być narażone na wychłodzenie. Tak jak w Praszce, gdzie zgłoszenie mieszkańców i interwencja policjantów prawdopodobnie zapobiegła niepotrzebnej tragedii.

 7. V edycja kampanii - „Przyhamuj - życie przed tobą!” spotkanie z młodzieżą w Praszce

  V edycji Opolskiej Kampanii Edukacyjnej „Przyhamuj, życie przed Tobą!” trwa. Kolejne spotkanie w ramach tej kampanii odbyło się z Zespole Szkół w Praszce. Tam policjanci przekazali młodym ludziom między innymi informacje dotyczące zagrożeń związanych z agresją na drogach oraz lekceważeniem obowiązujących przepisów ruchu drogowego. A wszystko po to, aby po prostu było bezpieczniej!

 8. "Bezpieczne ferie" spotkanie z dziećmi

  Olescy policjanci spotkali się z dziećmi na półzimowisku zorganizowanym przez Parafię Rzymskokatolicką p.w. Bożego Ciała. Spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Mundurowi zaprezentowali również wyposażenie jakiego używają w służbie.

Polecane strony

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Polecane strony