KPP Olesno

Aktualności

Grafik znakowania rowerów

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Najczęściej czytane

 1. Policjant wygrał Oleski Bieg Pokoju

  Sierż. Szymon Kulka kolejny raz zwyciężył w 23 Oleskich Ulicznych Biegach Pokoju. Reprezentant lekkoatletycznego teamu Komendy Głównej Policji pokonał ponad pięciokilometrową trasę w doskonałym czasie 14 min. i 41 sek. Nasz zawodnik okazał się najlepszy spośród ponad 230 uczestników biegu. Komendant Powiatowy Policji w Oleśnie - insp. Tomasz Kubicki, osobiście wręczył mu puchar dla najszybszego policjanta.

 2. Za nami długi majowy weekend

  Długi majowy weekend już za nami. W powiecie oleskim doszło do 8 kolizji i jednego wypadku drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 400 kierujących. Nadmierna prędkość, nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu oraz alkohol to wciąż główne przyczyny zdarzeń na drodze.

 3. Obchody Święta Konstytucji 3 maja

  Komendant Powiatowy Policji w Oleśnie insp. Tomasz Kubicki uczestniczył w obchodach Święta Konstytucji 3 maja. Przedstawiciele służb mundurowych złożyli kwiaty pod pomnikiem Lotników Polskich. W uroczystościach uczestniczył również poczet sztandarowy oleskiej komendy.

 4. Przedszkolaki Odwiedziły Policjantów

  Komendę w Oleśnie odwiedziły dzieci z Przedszkola w – Ligocie Oleskiej. Funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy oraz prezentowali wyposażenie potrzebne w codziennej służbie. Młodzi goście zwiedzili budynek komendy, między innymi: salę odpraw, dyżurkę, pomieszczenia dla osób zatrzymanych oraz teren zewnętrzny KPP gdzie miały możliwość wejść do radiowozu.

 5. Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie mł.insp. Waldemar Popczyk uczestniczył w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystości odbyły się na placu apelowym Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie. Podczas podniesienia flagi obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, poczty sztandarowe służb mundurowych i młodzież szkolna w tym również z klasy mundurowej.

 6. Noc odkrywców zawodów z policjantem w Zespole Szkół w Oleśnie

  Przez całą noc licealiści z Oleskiego " Ogólniaka" rozmawiali o swojej przyszłej pracy z przedstawicielami różnych zawodów. Wśrod prelegentów znalazł się również policjant – podinsp. Wojciech Brzęczek ( Komendant Komisariatu Policji w Dobrodzieniu). Spotkanie miało na celu przybliżenie uczniom zawodu policjanta.

 7. Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD

  W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Oleśnie odbyła się kolejna edycja powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego. Jak co roku w pracach komisji konkursowej uczestniczyli policjanci oleskiej drogówki.

 8. Grafik znakowania rowerów w maju

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie oleskim trwa akcja znakowania rowerów. Głównym jej celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie oraz na terenie jednostek podległych.

Polecane strony

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Polecane strony